فروشنده عمده شیره خرما صادراتی 5 کیلویی

شیره خرما صادراتی اولین تجربه تجاری موفق شرکت های مواد غذایی است که سالیان زیادی مشغول تولید آن می باشند. استفاده از بسته بندی های شکیل در صادرات شیره های خرما تاثیر بسیار زیادی گذاشته است. برای خرید ارزان قیمت این شیره خرما می توانید با مراکز تولیدی عمده آنها تماس بگیرید. خرید عمده این شیره ها به کاهش هزینه ها کمک می کند.

فروشنده عمده شیره خرما صادراتی 5 کیلویی

علت کپک زدن شیره خرما چیست؟

علت کپک زدن شیره خرما چیست؟ ویتامین B شیره های خرما علاوه بر اینکه ارزش غذایی بی نظیری دارند، دارای خواص بسیار خوبی جهت سلامتی و تندرستی هم هستند که عبارتند از:

1. شیره خرما تازه سرشار از ویتامین های B است که در صورت مصرف نیاز به مولتی ویتامین های شما برطرف خواهد شد. همچنین ویتامین B موجود در این شیره ها به عنوان یک وعده غذایی شما محسوب خواهد شد.

2. همچنین وجود این گونه ویتامینها در شیره خرما به سلول های بدن کمک می‌کند تا کربوهیدرات موجود در بدن را به انرژی تبدیل کنند، پیشنهاد می شود تا حد امکان در صبح از شیره های خرما را مصرف کنید تا این تبدیلات در ابتدای روز در بدن شما رخ دهد.

3. ویتامین B موجود در شیره خرما سبب بهبود افزایش قدرت استخوان های بدن شما می شود.، همچنین این ویتامین باعث بر طرف نمودن یبوست هم می شود.

4. کافیست مصرف شیره های خرما سرلوحه برنامه غذایی خود قرار دهید. به دلیل سرشار بودن شیره خرما از این ویتامین می توانید کم خونی خود را با خوردن شیره خرمای تازه جبران کنید .

5. این ویتامین میزان پیری پوست شما را به تاخیر می اندازد، این ویتامین ها تامین سطح انرژی بدن را تا اندازه بسیار خوبی بهبود می بخشند. در واقع این ویتامین ها مکمل غذایی بسیار خوبی برای شما محسوب خواهد شد.

6. گروهی از ویتامین های B شیره های خرما به سوخت و ساز بدن شما کمک می کنند.

7. گروهی دیگر چربی های شما را می سوزانند. در آخرگروهی هم حرکات ماهیچه ای را برای سیستم حرکتی باعث خواهند شد

انواع مواد معدنی موجود در شیره خرما

انواع مواد معدنی موجود در شیره خرما از آنجایی که ایران یکی از بزرگترین صادر کننده خرما در جهان است و همواره یکی از مهمترین عناصر اقتصادی کشور به شمار می رود پس علت بسیار مهمی در طراحی و بسته بندی های شکیل در ارائه شیره خرما به دیگر کشورها خواهد بود.

شرکت های طراحی بسته بندی با گرافیک بسیار زیبا هر روزه امکان صادرات را برای فروشگاههای مختلف از جمله شیره های خرما را به طور روز افزون افزایش داده است. از آنجایی که بسته بندی محصولات نقش مهمی در ارائه محصول به دیگر کشورها دارد پس مراکز صادر کننده اهمیت بسیار زیادی به این مسئله می دهند.

آنها با انواع مختلفی از بسته بندی های فلزی، کاغذی، پلاستیکی و شیشه ای توانسته اند رونق خوبی به بازار صادرات شیره خرما طبیعی دهند. به طور کلی بسته بندی های فلزی با طول عمر بالاتر میزان فروش را افزایش می دهند. زیبایی که در طراحی بسته بندی شیشه ای ارائه شده مسئله میزان شکستگی بسته بندی ها را پنهان نموده است. اما بسته بندی های پلاستیکی هم با گرافیک خوب و قیمت مناسب توانسته اند جایی برای حرف زدن داشته باشند.

فروش فله ای شیره خرما طبیعی صادراتی

فروش فله ای شیره خرما طبیعی صادراتی بزرگترین مرکز پخش شیره خرما فله ای صادراتی در تهران امکان صادرات شیره خرما را به کشورهای همسایه ایران به صورت عمده دارد. به جهت کیفیت بسیار خوب و بالای شیره های خرما در این مراکز متقاضیان آنها هر روزه در حال افزایش هستند.

به دلیل افزایش میزان سوددهی که در صادرات شیره های خرما وجود دارد، مرکز فروش این ماده غذایی دارای رقبای زیادی در صادرات این محصول می باشند آنها با بکارگیری ایده های جدید و بروز توانسته اند رونق بسیار خوبی به بازار فروش خود دهند. فروشنده شیره خرما در این مجموعه بسیار پر رونق است.

بزرگترین مراکز پخش در تهران بر اساس پارامترهایی چون بسته بندی شیشه ای و پلاستیکی مرغوب، و داشتن آیتم وزن های متفاوت با واحد کیلوگرم توانسته اند عملکرد بسیار خوبی در فروش داشته باشند، در ضمن در مواردی چون کیفیت مواد اولیه و استاندارد محصول با ارائه بروشورهایی مشتریان را از خرید شیره خرما راضی می کنند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما