خرید انواع شیره خرما صنعتی

شیره خرما دارای خواص م مزایای بسیاریست و ارزش غذایی و انرژی زایی فراوانی دارد خصوصا” برای ورزشکاران و کسانی که نیتاز به انرژی بیشتری برای انجام کارهایشان دارند، بسیار مهم و حائز اهمیت است.

شیره خرما به دو روش سنتی و صنعتی تولید می شود. روش سنتی که سالهای سال است در مناطق خرماخیز رواج داشته و هر روز نیز رو به گسترش است. شیره خرما صنعتی در زمره صنایع تبدیلی خرما به شمار می رود و در همه جای کشور، کارخانه های تولیدی فعالیت دارند.

خرید انواع شیره خرما صنعتی

شناخت انواع شیره خرما صنعتی

شناخت انواع شیره خرما صنعتی خرما پیارم تلفظ مرغوب و اصل را می‌ توان به راحتی از روی رنگ آن نیز تشخیص داد، در زمان خرید شیره خرما به هر مقدار که نیاز داشته باشیم، به مقدار خرده باشد یا عمده باید با شناخت کامل انواع شیره، متناسب با نوع نیاز و مقدار مصرف اقدام به خرید نمائیم. اگر مصارف ما خانگی باشد یا در تولیدات انواع شیرینی جات و بستی و شکلات سازی بخواهیم استفاده کنیم ما را ملزم می کند که اشراف کامل بر انواع شیره خرما پیدا کنیم.

کارگاه های تولیدی شیره خرما با استفاده از خرماهایی که شیره بیشتری دارند اقدام به تولید شیره خرما، این ماده پر خاصیت برای تمام رده های سنی ، مصارف خانگی و یا مصارف صنعتی می نمایند.

شیره خرمای صنعتی در زمره صنایع تبدیلی خرما به شمار می رود . همانطور که می دانیم بیست و یک نوع خرما کشت و برداشت می شود و با توجه به اینکه از تمام خرماها می توان شیره تولید کرد شاید بتوان گفت بیست و یک نوع شیره خرما وجود دارد اما در زمان شیره گیری از خرمایی استفاه می شود که شیره دهی بالاتری دارد و نتیجه محصول را با کیفیت می کند.

خرمای پیارم گران ترین خرمای ایران است، خرمای مضافتی شناخته شده ترین خرما در ایران است، خرمای گنتار یک نوع خرمای تر است، خرمای استعمران از گروه خرما های نیمه خشک است و حمل و نقل آسان دارد ، خرمای شاهانی خرمای تر و درجه یک محسوب می شود، خرمای کبکاب بسیار خوشرنگ است و شهد و شهره فراوان دارد خرمای خضراوی و خاصوئی نیز از جمله خرماهای مرغوبی می باشند که همه موارد ذکر شده به دلیل ماهیت شان در صنعت جهت تولید شره خرما بهربرداری می شوند .

کیفیت مناسب شیره خرما صنعتی

کیفیت مناسب شیره خرما صنعتی شیره صنعتی بهتر از شیره سنتی است اما چرا ؟

کیفیت مناسب شیره خرما صنعتی به چه دلیل است و این کیفیت مناسب چه خصوصیاتی دارد؟

جواب به این سوال را با شرح تولیدات شیره خرما به روش سنتی آغاز می کنیم.

در روش سنتی از سه طریق گرم کردن، سرد کردن و حصیری ما می توانیم تولید شیره خرما داشته باشیم که بهداشت کمتری دارند اما در روش تولید شیره خرما صنعتی اولا میوه ها دستچین شده و باید تایید بهداشت را بگیرند . از همه مهمتر در صنعت شیره های خرما در دیگ های تحت خلاء تهیه می شوند، شیره گیری در دمای پایین و با سرعت بیشتری انجام می شود. از طرفی چون در روش صنعتی با دمای کمتری نسبت به روش سنتی تهیه می شوند، نخواهد سوخت و رنگ روش تری دارند.

خرما پیارم اهواز غلیظ کاملاً خالص بوده و اصل می باشند بنابراین مصرف نمودن آنها نیز برای بدن ما بسیار مقوی خواهد بود.

در واقع رنگ روشن شیره های صنعتی نشان دهنده استفاده کمتر از حرارت و نسوختن محصول و ارزش غذایی بیشتر محصول است. بهترین نوع شیره خرما، شیره ای است که توسط دستگاههای مکانیزه گرفته شده باشد . زیرا تمام مواد مغذی و قندی خود را حفظ کرده است و دارای رنگی شفاف و غلظتی مناسب است.

بو و مزه ، قیمت شیره خرما، داشتن استاندارد، داشتن تاریخ تولید و انقضا همگی نشان دهنده کیفیت شیره خرما می باشند که به وسیله این معیار ها به راحتی می توان شیره خرمای اصل را تشخیص داد .

شیره خرما به روش صنعتی به کمک آب و حرارت ملایم ،مواد جامد محلول در آب میوه کاملا” رسیده به دست می آید و با توجه به رعایت همه موارد علمی مانند دمای مناسب ، PH مناسب ، حتی بررسی میزان قند ، شیره خرما صنعتی از نظر غلظت و کیفیت در سطح بالایی قرار می گیرد.

خواص انواع شیره خرما صنعتی

خواص انواع شیره خرما صنعتی اکثریت ورزشکاران از شیره خرما به عنوان مکمل غذایی خود استفاده میکنند. شیره خرما یک ماده غذایی مغذی و انرژی زاست که مناسب برای تمام رده های سنی و تمام مزاج ها است خصوصا” اگر شیره خرما با سرکه جوشانده شود و سرکه شیره تهیه شود.

خواص داروئی شیره خرما سبب شده که جایگاه ویژه ای در طب سنتی داشته باش . شیره خرما جایگزین مناسبی برای شیرین کننده های تصفیه شده است. آهن طبیعی موجود در شیره خرما گلبولهای قرمز خون را افزایش داده و در نتیجه خطر کم خونی را کاهش می دهد.

آهن و سدیم موجود در شیره خرما به متعادل کردن مایعات بدن کمک می کند و سبب بهبود گردش خون می شود . شیره خرما با داشتن فیبر بالا باعث ایجاد حس سیری می شود و از بروز ناگهانی قند خون جلوگیری می کند و خاصیت آنتی اکسیدانی انواع شیره خرما سبب از بین بردن رادیکال های آزاد اکسیژن مضر و کاهش استرس و التهاب می شود . شیره خرما فعالیت ضد دیابتی دارد البته باید مراقب بود که به اندازه و با تجویز دکتر مصرف شود .

فروش انواع شیره خرما صنعتی

فروش انواع شیره خرما صنعتی به خاطر کیفیت بالایی که شیره خرمای صنعتی دارد تولید شیره خرما افزایش یافته و به تبع تولید بیشتر فروشگاههای بیشتری به راه افتادند که اقدام به فروش شیره خرما می کنند.

برای خرید شیره خرما در بهترین و مرغوب ترین نوع خریداران می توانند وارد بزرگترین سایت فروش شیره خرما صنعتی و سنتی شوند و خرید خود را اینترنی انجام دهند و یا اینکه به کارخانه ها و تولید کنندگان و مراکز فروش شیره خرما مراجعه کرده و به صورت حضوری محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند.

مرکز های متعددی در بازارهای بزرگ در سطح ایران دایر هستند، که هدف آنها ارائه بهترین خدمات به مشتریان به صورت عمده یا کیلویی است.

فروش انواع شیره خرما به جهت ارتقای کیفیت سلامت جامعه و جایگزینی این قند طبیعی در کارخانجات جهت انواع تولیدات صورت می گیرد. کارخانجات تولید کننده بهترین شیره خرما در تولید محصولاتشان از به روزترین تکنولوژی و مجرب ترین نیرو بهره می گیرند. در بازار رقابتی، فروش انواع شیره خرما صنعتی، رضایتمندی بالایی را کسب کرده و علاوه بر فروش انواع شیره در بازار های کشور، این محصول به کشورهای زیادی نیز صادر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما