مشاوره و سفارش

خواص شیره خرما


۱- کمک به سلامت دستگاه گوارش
۲- درمان کم خونی
۳- رفع خستگی
۴- افزایش استقامت جنسی
۵- شفافیت پوست
۶- استحکام استخوان ها
۷- چاقی صورت

شیره سیب

شیره سیب یکی از خوراکی های مقوی می باشد که در وعده صبحانه صرف می گردد و طعم بسیار مطلوبی به همراه دارد. طعم دلچسب این محصول، به ذائقه افراد در تمام گروه های سنی خوش می آید. طبق توصیه هایی که متخصصین تغذیه دارند، مصرف این محصول برای کودکان بسیار مفید می باشد. چراکه شیره سیب مرغوب در افزایش میزان هوش و یادگیری کودکان و البته در میزان رشد آنها، تاثیر فراوانی دارد.

چهار شیره

خرید و فروش چهار شیره به طور عمده در نواحی جنوبی ایران انجام می شود. این نواحی به دلیل داشتن اقلیم مناسب بیشترین تولیدات چهار شیره را دارند. ماده مغذی چهار شیره که ترکیبی از شیره های انجیر، خرما، توت و انگور می باشد. معجونی بسیار مغذی می باشد که این معجون در درمان فقر آهن بسیار موثر بوده است. هم چنین به دلیل مغذی بودن در تقویت قوای جسمانی و جنسی بسیار تاثیر گذار و موثر است. این محصول توسط مجموعه خرید و فروش چهار شیره تولید و بسته بندی و به بازار ها عرضه می شود.

فرم مشاوره و سفارش

آدرس

اصفهان خیابان حکیم مقابل مسجد حکیم ساختمان پویا واحد دوم

درباره ما :

مجموعه شهدینا، از اسفند ۹۷ با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع شیره خرما، شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر، سه شیره و چهار شیره در بسته بندی مختلف آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.۷

مدیر مجموعه

مسعود میرخلف

Call Now Buttonتماس بگیرید